Witamy na słonecznym Roztoczu!

Drogi turysto, witamy na stronie internetowej gospodarstwa agroturystycznego Polana na Roztoczu. Naszą działalność prowadzimy od 2002 roku. Systematycznie staramy się podnosić standard usług i ulepszać ofertę tak, aby czas spędzony u nas na zawsze pozostał w pamięci naszych gości.

Gospodarstwo agroturystyczne Polana położone jest na terenie Szczebrzeszyńskiego Parku Krajobrazowego, w otulinie Roztoczańskiego Parku Narodowego. Znajduje się ono na przepięknym wzgórzu skąd rozpościera się widok na lasy Puszczy Solskiej, okoliczne wzniesienia oraz wstążki pól tak charakterystyczne dla tego terenu.

Nasza kwatera zlokalizowana jest w spokojnym i atrakcyjnym miejscu wśród pól, blisko lasu. Położenie domków zapewnia pełne bezpieczeństwo dla dzieci i dobre warunki na wypoczynek w ciszy i spokoju. Usytuowanie naszej kwatery na przebiegu wielu szlaków turystycznych czyni ją idealną bazą wypadową do innych, pięknych, roztoczańskich zakątków. Wszak to kraina ciągnąca się od Kraśnika aż po Lwów, a my leżymy w jej sercu – centrum bogatych w piękne krajobrazy i urokliwych ustroni.

Serdecznie zapraszamy do Lipowca na Roztoczu. Zapewniamy, że majestat tego miejsca oczaruje Was, piękno oszołomi, cisza uspokoi, a różnorodność terenu i zapewniane przez nas atrakcje wyzwolą wszelkie emocje.

Oferujemy noclegi w trzech domach